Вікна, двері, жалюзі, ворота, ролети, автоматика

(099) 277-83-76

(0332) 78-29-28

etalonplastlutsk@gmail.com

1484144708_132

Рулонні штори стали досить популярними з появою та масовим поширенням металопластикових вікон. Їх популярність пояснюється простотою експлуатації та догляду за ними, а також різноманітністю дизайнів, оригінальним та естетичним зовнішнім виглядом. Особливо практичними та зручними такі штори є для балконних  вікон – звичайні штори на карнізах хоча і не “крадуть” корисну площу і так невеликого приміщення, проте візуально зменшують її.

Рулонні штори являють собою конструкцію, що складається зі спеціального полотна та рухомого валу, за допомогою якого зручно згортати, розгортати та фіксувати штору.

Система кріплення багатьої моделей розроблена таким чином, що не передбачає використання саморізі. Функціонування системи основане по принципу так званих “римських штор”, але адаптоване до сучасних матеріалів та елементів кріплення.

Рулонні штори можна використовувати як самостійний аксесуар чи в комплекті зі звичайними портьєрами. Ці віконні аксесуари допоможуть зберегти від вицвітання дорогі тканини, а якщо їх правильно підібрати, то такий “ансамбль” здатен стати і окрасою інтер’єру. Даний тип штор гарно вписується у будь-який дизайнерський стиль інтер’єру. Вони виготовляються у однотонних пастельних відтінках, а також можуть мати різноманітні малюнки.

Крім того, полотно штори може бути як напівпрозорим, так і виконувати захисну роль від сонця, повністю перекриваючи потрапляння його променів у приміщення.

Також зручність системи полягає і втому, що полотно штори на кріпленнях може бути замінене на інше. Наприклад, на літній період можна встановити сонцезахисну штору, а на зиму замінити її на більш яскраве полотно в “літніх” тонах.

Рулоні штори є компактними, вони монтуються в проєм вікна, а завдяки безпосередній близькості до скла, відбувається максимальний захист від світла. Тому навіть в кімнаті на сонячній стороні можна створити комфортну обстановку в найбільшу спеку.

За своїми даними рулонні штори нагадують горизонтальні жалюзі, але їх переваги в тому, що вони не збирають пиляки, полотно легко піддається чищенню за допомогою м’якої тканини та миючого засобу. Штори виглядають не так офіційно як жалюзі, що допомагає створенню комфорту у приміщенні.

Рулонні штори, які можна змонтувати без сверління віконних рам, умовно можна поділити на декілька основних різовидів.

Рулонні штори “Mini” – це сама доступна за ціною конструкція рулонних штор. Вони дуже просто монтуються та експлуатуються. Вал, на який накручується полотно штори, відкритий, а сама штора розмотується під вагою додаткової планки, що встановлюється по нижньому зрізу полотна. Даний різновид рулонних штор можна назвати найбільш популярним через невисоку вартість та можливість установки на будь-яке вікно. Конструкція легко чиститься та має компактний розмір.

Касетна конструкція відрізняється від “Mini” тим, що вал з закріпленим на ньому полотні знаходиться в коробі. Через це, у згорнотому вигляді штора майже не помітна, а також повністю захищена від дії ультрафіолетового проміння. Короб можна підібрати під колір чи фактурний малюнок рами. Матеріал, з якого можна виготовити короб, може імітувати білий пластик чи фактуру деревини.

Виготовляються і комбіновані варіанти рулонних штор – їх встановлюють на окремі створки вікна, вони не перешкоджають його відкриванню та закриванню. Полотно штори також змотується в короб, що монтується на верхній планці створки. Такі рулонні штори можна поділити на два види:

  • UNI 1-  даний тип конструкції розрахований на широкі штапіки. Направляючі для штори монтуються на внутрішню частину штапіка по всьому периметру скла, а короб монтується на верхню планку створки вікна.
  • UNI 2  відрізняється від першого типу тим, що направляючі кріпляться на зовнішню поверхню штапіка з обох боків від скла. На верхню планку віконної створки кріпиться короб для штори.

Окрім згаданих вище класифікацій, рулонні штори поділяються на одинарні та подвійні. До подвійних можна віднести штори “день-ніч”. В таких шторах полотно складаається з прозорих та глухих горизонтальних полос, що чергуються між собою, а при правильній комбінації дозволяють досягнути потрібного ефекту освітленості в приміщенні.

Наше підприємство виготовляє рулонні штори будь-якої конфігурації за розмірами замовника. Надзвичайно широка палітра кольорів та різноманітність узорів тканин для виготовлення рулонних штор, дає змогу запропонувати Вам рулоні штори, що гармонійно вишуться у інтер’єр Вашого помешкання та стануть логічним доповненням будь-якого дизайнерського рішення.

Ми виготовляємо рулонні штори, а також  виконуємо виїзд на заміри, доставку та монтаж усіх наших виробів. Здійснюємо гарантійне та сервісне обслуговування.

ТОВ “Еталон – Луцьк” – ми працюємо для Вас.

Контакти

Адреса

м. Луцьк, вул. Глушець, 49

Графік роботи

Пн 09:00-18:00
Вт 09:00-18:00
Ср 09:00-18:00
Чт 09:00-18:00
Пт 09:00-18:00
СБ 09:30-13:00
Нд – (Вихідний)

Телефон :
(099) 277-83-76,
(068) 104-15-17,
(050) 686-65-06,
(067) 361-51-48

Email:
etalonplastlutsk@gmail.com

Дилери і представники

Шацький район – Володимир  0977016009
смт. Олика –Анатолій  0964754600
м. Рожище –Сергій  0660952160