Вікна, двері, жалюзі, ворота, ролети, автоматика

(099) 277-83-76

(0332) 78-29-28

etalonplastlutsk@gmail.com

img_0761

Сучасні сонцезахисні жалюзі представлені великим вибором матеріалів, кольорів, текстур тканин, способів монтажу та механізмів керування. Вони настільки сподобались, що багато людей віддають їм перевагу перед традиційними шторами, адже поряд з основною функцією – захистом від сонця та сторонніх поглядів, горизонтальні жалюзі відіграють роль декоративних елементів та чудового доповнення інтер’єру. Горизонтальні жалюзі можна встановити на будь-які види вікон, в тому числі і металопластикові, що відкриваються у поворотно-відкидному режимі.

У горизонтальних жалюзі кожна послідуюча ламель розташована паралельно попередній, а між самими ламелями натягується спеціальний тонкий шнурок, який дозволяє ламелям обертатися семетрично. Обертання ламелей відбувається таким чином, що сонячні промені можуть бути направлені вгору або вниз. Найбільш поширеними є горизонтальні жалюзі з алюмінієвих ламелей, проте зараз можна зустріти пластикові ламелі, а також ламелі з дерева та бамбуку.

Горизонтальні жалюзі, що найчастіше встановлюються на металопластикові вікна, умовно можна розділити на декілька видів:

  • Стандарт – даний вид горизонтальних жалюзі є найбільш поширеним. Ламелі для даних жалюзі виготовляються з алюмінію шириною 16 чи 25 мм.. Вони мають стандартний П-подібний короб V-10, який можна кріпити як на всю ширину віконної рами, так і на кожну створку окремо. Ламелі для даних виробів фарбуються спеціальною емаллю, яка є безпечною для здоров’я, не вигорає під дією сонячного проміння та не реагує на зміни температури. Кольори таких жалюзі можуть бути абсолютно різними – від однотонних пастельних тонів до найбільш яскравих та насичених відтінків. Також ламелі можуть бути перфорованими та імітувати натуральну деревину. Керування конструкцією типу “Стандарт” відбувається за допомогою шнура та тростини, розташованих  з будь-якого боку коробу.
  • Венус – даний вид  горизонтальних жалюзі передбачає кріплення безпосередньо до штапіку вікна, завдяки чому ламелі дуже близько розташовуються до скла. Дана конструкція виглядає максимально компактною та створює вигляд єдиної, з вікном конструкції. Вони досить прості у керуванні та не потребують спеціального догляду. Вироби даної системи керуються лише за допомогою шнура, що забезпечує їх підйом-опускання, а також обертання. Для виготовлення даного типу горизонтальних жалюзі також використовуються ламелі шириною 16 або 25 мм. та фіксуються на створці вікна за допомогою спеціальних тросиків.
  • Магнус – дана система являє собою мікс з двох попередніх систем. Від системи “Стандарт” до них перейшов П-подібний короб, а від “Венус” – керування за допомогою одного шнура. На раму вікна вони монтуються так само, як жалюзі системи “Венус”. Ширина ламелей стандартна – 16 та 25 мм., а сторону розташування механізму керування обирає замовник.
  • Міні – таку назву система отримала завдяки своїм компактним розмірам. Ламелі для даної системи використовуються шириною лише 16 мм. та встановлюються на П-подібний карниз. Керування відбувається за допомогою шнура та тростини.
  • Лайтлес – в даній системі використовуються ламелі шириною лише 25 мм. Спеціальна технологія, що застосовується при виготовленні даного виду горизонтальних жалюзі, дозволяє досягнути 95% затемнення вікна. Такий ефект досягається завдяки зміщенню отворів, що пробиваються у ламелі, при повному її закриванні. У даному випадку використовується карниз системи “Венус”, а керування даними горизонтальними жалюзі можна обирати – або шнур з тростиною, або лише за допомогою шнура.

Горизонтальні жалюзі однаково гарно виглядають як в стриманому офісному інтер’єрі, так і практично у будь-якій кімнаті квартири чи приватного будинку. А надзвичайно широка гама кольорів та текстурних рішень робить підбір ідеального варіанту максимально простим.

До беззаперечних переваг горизонтальних жалюзі слід віднести:

  • можливість використання ручного чи автоматичного керування;
  • пожежобезпечність;
  • високу механічну стійкість ламелей;
  • стійкість до накопичення статичної електрики;
  • простота та легкість у догляді.

До тогож, завдяки своїм властивостям, горизонтальні жалюзі можуть використовуватись у аптеках, магазинах, дитячих та медичних закладах.

Наше підприємство пропонує виготовлення горизонтальних жалюзі за індивідуальними розмірами та з урахуванням усіх побажань замовника щодо кольору, типу управління та інших можливих  технічних рішень. Ми пропонуємо придбати горизонтальні жалюзі за помірними цінами у Луцьку та Волинській області або з доставкою по Україні. Здійснюємо виїзд на заміри, виготовлення, доставку та монтаж усіх наших виробів, виконуємо гарантійне та сервісне обслуговування.

ТОВ “Еталон – Луцьк” – ми працюємо для Вас.

Контакти

Адреса

м. Луцьк, вул. Глушець, 49

Графік роботи

Пн 09:00-18:00
Вт 09:00-18:00
Ср 09:00-18:00
Чт 09:00-18:00
Пт 09:00-18:00
СБ 09:30-13:00
Нд – (Вихідний)

Телефон :
(099) 277-83-76,
(068) 104-15-17,
(050) 686-65-06,
(067) 361-51-48

Email:
etalonplastlutsk@gmail.com

Дилери і представники

Шацький район – Володимир  0977016009
смт. Олика –Анатолій  0964754600
м. Рожище –Сергій  0660952160