1351156201

Секційні ворота  на даний час широко використовуються у будівництві приватних котеджів, гаражів, промислових об’єктів та паркінгів. Всі автовласники погодяться з тим, що гараж повинен бути надійним, зручним та відповідати усім вимогам, для збереження цілісності автомобіля. І одним з головних аспектів у цьому є  правильний підбір гаражних воріт.

Гаражні ворота зараз представлені великою кількістю різноманітних рішень, проте найбільш популярними серед них є секційні гаражні ворота. Такі ворота можна встановити практично у будь-який гараж, а форма пройому не відіграє особливої ролі.

               Каталог секційних воріт «DoorHan» (Чехія-Україна).

Головними перевагами гаражних секційних воріт є простота та зручність у використанні, надійність конструкції, безпека, відмінна теплоізоляція приміщення та герметизація проєму. Також вони допомагають значно заощадити простір як в середині самого гаража, так і перед ним. Система секційних гаражних воріт має надійну фіксацію, що запобігає проникненню в гараж сторонніх осіб. А до додаткових систем безпеки можна віднести захист від обриву тросів та защімлення пальців між секціями воріт.

Додатковий комфорт власникам гаражів з секційними воротами надає можливість їх оснащення системами автоматики. Використання автоматики дає змогу керувати воротами за допомогою пультів дистанційного керування. Це суттєво зменшує час на виїзд/заїзд, а зручна конструкція дозволяє без зусиль відкривати ворота за будь-яких погодніх умов.

Базова комплектація секційних гаражних воріт є стандартною, проте її можна значно розширити за допомогою вмонтованої хвіртки, декоративних вікон, ригельних замків, системи аварійного розблокування та багатьох інших корисних функцій. Все це кожен автовласник підбирає самостійно та у відповідності з власними потребами.

ТОВ «Еталон — Луцьк» пропонує секційні гаражні ворота від провідних виробників Європи. Ми проконсультуємо, виконаємо заміри, допоможемо підібрати усі додаткові компоненти та комплектуючі, а також виконаємо швидкий та якісний монтаж Ваших воріт. У нас Ви можете придбати секційні гаражні та промислові ворота, а також автоматику до всіх типів воріт — гаражних, промислових, відкатних, розпашних.

Підбиваючи підсумок, необхідно зазначити, що вибір секційних гаражних воріт це справа абсолютно індивідуальна. Проте ми переконані — зупинивши свій вибір на секційних воротах, Ви можете бути впевнені, що отримаєте надійну та якісну конструкцію, яка матитиме тривалий термін експлуатації, буде зручною у використанні, допоможе у економії простору та ефективному теплозбереженні Вашого гаража.

ТОВ «Еталон — Луцьк» — ми працюємо для Вас.