Вікна, двері, жалюзі, ворота, ролети, автоматика

(099) 277-83-76

(0332) 78-29-28

etalonplastlutsk@gmail.com

rollety_3   Захисні ролети.

Захисні ролети на двері та вікна рахуються одними з найбільш ефективних засобів безпеки будинку, квартири, дачі, офісу, вуличного торового павільйону та інших приміщень. Відомо, що вікно є одним зі “слабких” місць, що найчастіше використовується зловмисниками. Звичайно, можна встановити і звичайні металеві грати, проте навряд чи вони стануть 100% захистом.

На даний час існують і більш надійні конструкції – захисні ролетні системи. Ціни на захисні ролети залежать від їх розміру, типу використаних профілів, комплектації, проте, за відгуками споживачів, вони є досить доступними. Стандартні ролети коштують не дорого, а зловмисники намагаються об’єкти, де вони встановлені, оминати, адже проникнення у таку будівлю ускладнене та потребує значно більше часу. А ще захисні ролети, на відміну від звичайних гратів, є надійним захистом скла від кинутого каміння та інших предметів.

Захисні ролети на вікна це не лише безпека, а й комфорт. Сонячного дня вони  захистять від яскравого світла та збережуть комфортну теипературу в приміщенні. Легкі внутрішні ролетні ПВХ жалюзі щоночі будуть захищати Вас від сторонніх поглядів та вуличного шуму.

Особливого комфорту у використанні даних систем додають автоматичні системи. Зазвичай такі ролети коштують не дешево, проте в деяких випадках їх переваги є неоціненними. За допомогою сучасних автоматичних систем ролети на вікнах можуть зачинятись та відчинятись самостійно, на приклад – у встановлений час, що є дуже зручним, особливо у приміщеннях з великою кількістю вікон.

Якщо разом зібрати усі переваги та можливості сучасних ролет, то можна сказати, що на даний час це найкраща захисна ситема.

Захисні ролети на вікна являють собою полотно зі з’єднаних між собою ламелей, що рухається по направляючих та закриває  проєм. В залежності від матеріалу, з якого зроблено профіль (ламель), вирізняють алюмінієві, стальні та пластикові конструкції. При відкриванні полотно ролети змотується у спеціальний короб. За типами монтажу ролети поділяються на зовнішні та внутрішні.

roletna-reshytka Ролетні решітки.

Вітрини магазинів, торгових центрів, кафе слугують засобом привертання уваги та залучення якомога більшого числа відвідувачів та потенційних покупців і, відповідно, виникає бажання зробити їх більш відкритими. Велика вітрина з гарним оглядом звичайно добре, проте завжди є загроза її пошкодження.

Вирішити питання гарного огляду та безпеки при невисокій ціні можуть ролетні решітки. У закритому стані вони забезпечують візуальний доступ до експозиції вітрин і, разом з тим, перешкоджають їх пошкодженню та незаконному проникненню.

Для виготовлення ролетних решіток використовується фарбований алюміній чи алюміній з полімерним покриттям. Завдяки цьому ролетні решітки є легкими, стійкими до атмосферних впливів та естетично привабливими.Разом з тим, при зовнішній привабливості та простоті, вони мають значний запас міцності та протизломні характеристики. А ширина таких конструкцій може сягати 5 метрів.

Ролетні ворота   Ролетні (рулонні) ворота.

Серед великого вибору різноманітних ворітних ситем вигідно вирізняються рулонні ворота. З’явившись нещодавно, вони отримали гарні відгуки та активно використовуються для облаштування різноманітних в’їздних груп – гаражних кооперативів, підземних паркінгів, ангарів, промислових цехів та протипожежних загороджень.

Часто прототипом рулонних воріт називають секційні конструкції. Проте рулонні ворота більш легкі, мають вищу швидкість відкривання і меншу ціну. По типу відкривання це звичайні ролети і в цьому їх головна перевага – вони відчиняються в одній площині, їм не потрібний додатковий простір.

Ролетні (рулонні) ворота складаються зі стальних чи алюмінієвих ламелей, рухомо з’єднаних між собою. Профілі ламелей мають високоякісне покриття – спеціальне фарбування чи полімерне, що забезпечує їх неперевершений зовнішній вигляд протягом тривалого часу. У виробництві гаражних ролетних воріт використовуються спеціальні профілі з пінополіуретановим наповненням.

Найбільш зручними у використанні є автоматичні ролетні ворота. Вартість таких конструкцій вища, проте тут є  свої  переваги. Керування такими воротами відбувається з пульта чи спеціальної кнопки (залежить від системи), їх можна відкрити не виходячи з автомобіля. Швидкісні автоматичні ролетні (рулонні) ворота зручні для використання на об’єктах з інтенсивним рухом транспорту.

Плануєте придбати захисні ролети на двері та вікна Вашого будинку, будуєте чи реставруєту власний магазин чи кафе? Звертайтесь до ПП “Еталон-Пласт Луцьк” – ми знайдемо рішення та підберемо конструкцію, що не лише захищатиме Ваше майно, а й гарно впишеться в екстер’єр Вашого будинку, кафе чи офісного центру. Ми пропонуємо вироби лише найкращої якості, з матеріалів, що пройшли випробовування часом. А співвідношення “ціна-якість” Вас приємно здивує. Широкий асортимент, відмінний сервіс, професійність, ось далеко не всі переваги, що пропонує наше підприємство.

ТОВ “Еталон – Луцьк” – ми працюємо для Вас.

 

Контакти

Адреса

м. Луцьк, вул. Глушець, 49

Графік роботи

Пн 09:00-18:00
Вт 09:00-18:00
Ср 09:00-18:00
Чт 09:00-18:00
Пт 09:00-18:00
СБ 09:30-13:00
Нд – (Вихідний)

Телефон :
(099) 277-83-76,
(068) 104-15-17,
(050) 686-65-06,
(067) 361-51-48

Email:
etalonplastlutsk@gmail.com

Дилери і представники

Шацький район – Володимир  0977016009
смт. Олика –Анатолій  0964754600
м. Рожище –Сергій  0660952160