Вікна, двері, жалюзі, ворота, ролети, автоматика

(099) 277-83-76

(0332) 78-29-28

etalonplastlutsk@gmail.com

   Сучасні воротні конструкції різноманітного призначення є одними з найбільш зручних форм оформлення проємів чи проїздів. А в даний час достатньо одного жесту для управління автоматикою відкатних чи розпашних, гаражних чи промислових воріт, ролетами, маркізами, шлагбаумами та іншими типами воріт чи конструкцій.
  Автоматику для секційних воріт умовно можна розділити на гаражну – потолочні приводи, що використовуються  в побутових умовах та промислову – вальні приводи, що використовується у воротах з великими площами та високою інтенсивністю використання.
  Слідуючим сегментом автоматики для воротних систем є автоматика для відкатних та розпашних воріт. Якщо Вам колись доводилось відкривати важкі створки воріт в дощ чи мороз, тоді Ви безумовно розумієте основні переваги наявності електроприводів на воротах. Адже відкривання воріт натисканням однієї кнопки на пульті дистанційного управління, не залишаючи салону автомобіля це не лише елемент зручності та комфорту, а й безпеки. І саме тому сьогодні багато хто вирішує встановити автоматику для воріт.
  Сучасна автоматика може програмуватись на повне чи неповне відкривання (режим “хвіртка”), автоматичне блокування, освітлення зони в’їзду, звукові сигнали та ін.. Практично всі приводи оснащені функцією виявлення перешкод, запобігаючи закриванню воріт, якщо у робочій зоні знаходиться якийсь об’єкт. Також існує додаткове обладнання – сигнальні лампи, фотоелементи, які підвищують рівень безпеки роботи систем управління воротами.

  Слід зазначити, що автоматика може встановлюватись не лише на нові конструкції, а й на ворота, що вже тривалий час були в експлуатації. Проте у цьому випадку потрібно звертатись до компаній, що можеть надати кваліфіковану консультації та допоможуть підібрати автоматику, враховуючи всі нюанси у її використані.

  Ми пропонуємо автоматику від провідних виробників – Nice, BFT, DoorHan, Gant та переконані, що встановивши дані системи, Ви отримаєте надійну автоматичну систему, яка матиме тривалий термін експлуатації та відповідатиме усім Вашим побажанням.

  Електропривід є найкращим рішенням для управління захисними ролетами. Привід монтується в середині валу, на який намотується полотно ролети, а тому для нього не потрібно додаткового місця. Особливо актуальним це є у випадках встановлення ролетних воріт, а також коли використовується велика кількість захисних ролет. Системи автоматизації ролет дозволяють одночасно піднімати та опускати декілька конструкцій, монжа запрограмува час відкривання та закривання захисних ролет чи висоту відкривання.

  Сучасна людина цінує час та комфорт, а тому системи автоматизації гаражних та промислових воріт, захисних ролет, ролетних воріт та інших конструкцій покликані забезпечити їй ці переваги.

  Звернувшись до нашого підприємства Ви отримаєте не лише професійну консультацію, ми допоможемо підібрати привід, що відповідами усім Вашим побажання та матиме технічні параметри, які підходитимуть саме до Ваших воріт чи інших конструкцій, виконаємо швидкий та якісний монтаж, надамо гарантійне та сервісне обслуговування.

ТОВ “Еталон – Луцьк” – ми працюємо для Вас.

Контакти

Адреса

м. Луцьк, вул. Глушець, 49

Графік роботи

Пн 09:00-18:00
Вт 09:00-18:00
Ср 09:00-18:00
Чт 09:00-18:00
Пт 09:00-18:00
СБ 09:30-13:00
Нд – (Вихідний)

Телефон :
(099) 277-83-76,
(068) 104-15-17,
(050) 686-65-06,
(067) 361-51-48

Email:
etalonplastlutsk@gmail.com

Дилери і представники

Шацький район – Володимир  0977016009
смт. Олика –Анатолій  0964754600
м. Рожище –Сергій  0660952160