Вікна, двері, жалюзі, ворота, ролети, автоматика

(099) 277-83-76

(0332) 78-29-28

etalonplastlutsk@gmail.com

1439502880_podokonnik-dlya-plastikovogo-okna4

Після монтажу нових вікон ми намагаємось впорядкувати віконні проєми, використовуючи різні додаткові комплектуючі, одними з яких є пластикові підвіконня. Підвіконня – це обов’язкова складова правильного та професійного оформлення віконного проєму, а тому, до його вибору потрібно підходити комплексно та відповідально.

Однією з головних переваг пластикових підвіконь є їх інертність до коливань температури та підвищеного рівня вологості. Також вони не втрачають своїх властивостей під дією прямих сонячних променів, стійкі до хімічного впливу, не піддаються дії мікроорганізмів та дрібних комах. Навіть при тривалих термінах експлуатації пластикові підвіконня з ПВХ не потребують додаткової обробки – шліфування, фарбування чи лакування.

Також варто відзначити їх високу механічну стійкість та надзвичайну легкість у догляді, високу стійкість до поширення полум’я.

Високі експлуатаційні характеристики пластикових підвіконь дозволяють монтувати їх не лише в середині приміщенння, а й на відкритому повітрі, наприклад, оздоблювати  віконні проєми на незаскленому балконі.

Варто зазначити, що загальноприйнятої класифікації пластикових підвіконь не існує. Дуже умовно їх можна розділити на види по типу покриття.

До першої групи можна віднести підвіконня зі стандартним типом покриття та використовуються, як правило у масовому будівництві – зведення багатоквартирних будинків, офісних центрів і т.д.. Такі підвіконня випускаються шириною від 5 см. (ширина збільшується на кожні 5 см.), а їх довжина може досягати 6 метрів.

До другої групи відносяться підвіконня з термо- та ударостійким покриттям. Зазвичай такі полотна використовують для монтажу широких підвікон, що додатково можуть виступати у якості робочої  поверхні. Міцність даного виду покриття настільки висока, що на ній сміливо можна різати ножем, не боячись залишити сліди. Це досягається за допомогою ламінування ПВХ підвіконь спеціальною плівкою.

Окремо слід зазначити, що пластикові підвіконня, за побажанням замовника, можуть бути різноманітних кольорів, що відповідають кольору вікна, хоча найбільшим попитом користуються білі підвіконня ПВХ. Це обумовлено тим, що білий колір вважається базовим, а підвіконня будуть відрізнятись від білих лише вартістю, проте ніяк не якістю. Також слід зазначити, що пластикові підвіконня можуть бути не лише кольоровими, виготовляються підвіконня з імітацією поверхні каміння ( мармур, пісчаник і т.д.), а також різних порід деревини.

1 (1)

Ми пропонуємо нашим замовника пластикові підвіконня ПВХ провідних українських виробників – Danke, Plastolit, WDS, Crystalit, Aviri, Kraft, Open Teck. Характерною ознакою відмінностей даних виробів є їх класифікація від “Економ” до “Преміум” класу.  Якість даних  виробів перевірена часом, а різноманітність кольорів задовільнить навіть найвибагливішого замовника. Також ми запропонуємо додаткову комплектацію до будь-якого підвіконня – заглушки, стиковочні планки та ін..

Звернувшись до нашого підприємства, Ви отримаєте повну інформацію стосовно експлуатаційних характеристик того чи іншого підвіконня ПВХ, ми допоможемо підібрати варіант, який найкраще впишеться та доповнить інтер’єр Вашого помешкання, офісу чи виробничого приміщення. Ми здійснюємо продаж підвіконь ПВХ з порізкою у розмір замовника, виконуємо заміри, доставку, швидкий та якісний монтаж. 

ТОВ “Еталон – Луцьк” – ми працюємо для Вас.

Контакти

Адреса

м. Луцьк, вул. Глушець, 49

Графік роботи

Пн 09:00-18:00
Вт 09:00-18:00
Ср 09:00-18:00
Чт 09:00-18:00
Пт 09:00-18:00
СБ 09:30-13:00
Нд – (Вихідний)

Телефон :
(099) 277-83-76,
(068) 104-15-17,
(050) 686-65-06,
(067) 361-51-48

Email:
etalonplastlutsk@gmail.com

Дилери і представники

Шацький район – Володимир  0977016009
смт. Олика –Анатолій  0964754600
м. Рожище –Сергій  0660952160