Вікна, двері, жалюзі, ворота, ролети, автоматика

(099) 277-83-76

(0332) 78-29-28

etalonplastlutsk@gmail.com

v%d1%96kno-na-sajt

Будівництво, не залежно від того чи будується масштабний проект чи виконується звичайний ремонт в квартирі, є відповідальним завданням. Залучення майстрів, вибір виконавців робіт, а також роботи з вибору та підбору “правильних” будівельних матеріалів є невід’ємною складовою кожного будівництва чи ремонту. Саме тому у даний час так багато як виконавців різних робіт та і постачальників різноманітних будівельних матеріалів.

Що необхідно знати, купуючи металопластикові вікна?

В першу чергу, купуючи вікна в квартиру чи приватний будинок, необхідно пам’ятати про те, що саме вибір якісних вікон визначає той комфорт та затишок, який буде у Вашому помешкані. Вікна є не тільки основним джерелом денного світла та свіжого повітря, також вони виступають основним місцем теплообміну з вулицею, високотехнологічною конструкцією, що відповідає за кліматичний контроль, додатковим каркасом віконного проєму, декоративним елементом, що доповнює архітектурний стиль Вашого будинку чи квартири. Тому від вибору даних конструкцій, особливо, що стосується металопластикових вікон, залежить не лише експлуатаційний комфорт в приміщенні, а й безпека його мешканців.

Металопластикове вікно, це конструкція, що складається з металевого армування, що закріплене всередині ПВХ-профілю. І саме від його наявності залежить надійність та міцність конструкції.

Другим важливим аспектом металопластикових вікон є сам пластиковий профіль. На даний час металопластикові вікна представлені великою кількістю ПВХ-профілів, що містять ті чи інші додаткові інгридієнти, які виступають стабілізаторами полівінілхлориду та надають йому міцності, надійності та довговічності. З появою ПВХ-вікон основним стабілізатором був цинк, проте з плином часу та доведенням його шкідливого впливу на навколишнє середовище майже всі виробники ПВХ-профілів перейшли на безпечні складники – кальцій та цинк, що є абсолютно безпечними для навколишнього середовища та здоров’я людини.

На даний час практично кожний виробник ПВХ-профілів має лінійку профілів з різною кількістю камер – 3,4,5,6 і навіть 7. Камери в ПВХ-профілі працюють за принципом термосу – пластик, що має високий коефіцієнт опору теплопередачі, не дає нагріватись чи охолоджуватись внутрішній камері профілю, що ускладнює зміну температур всередині приміщення, де змонтоване вікно. Саме кількість камер відрізняє ПВХ-профілі. Проте необхідно зазначити, що разом зі збільшенням кількості камер у профілі, збільшується і монтажна ширина самого ПВХ-профілю, що, в свою чергу, збільшує опір теплопередачі даного вікна.

Найбільш важливим місцем вікна, окрім ПВХ-профілю, є скло. Саме скло, а точніше склопакет є основним місцем втрат тепла у вікні. Склопакет, згідно стандарту ISO 9001 – це скло марки не нижче М1, в кількості двох чи більше листів, очищених водою пониженої мінералізації (для того, щоб статична електрика не притягувала пил всередину склопакета під час його виготовлення), які з’єднаніміж собою за допомогою дистанційної рамки. Дистанційна рамка – це прямокутна алюмінієва трубка, в середину якої засипано  спеціальний силіконгель чи молекулярне сито. Призначення даної конструкції просте та зрозуміле – поглинати вологу в середині склопакету у випадку його розгерметизації.

Основне у виборі металопластикових вікон.

Вибираючи металопластикове вікно слід пам’ятати, що якість збирання та фурнітура, що використана у виготовленні даного виробу, несуть основні функціональні навантаження при його експлуатації.

Крім того, обираючи фурнітуру вікна, необхідно зазначити, що вона повинна мати значний ресурс надійності, а також, як додаткові можливості – мікровентиляцію, запобіжник помилкової дії, мікроліфт, механізм змащування та протизломні функції.

Підбиваючи усе вищесказане та обираючи металопластикові конструкції у Луцьку, Ковелі, Маневичах, Волинській області, слід надати перевагу тим постачальникам, які найбільш повно та відкрито надають інформації про вікна, мають гарний асортимент та достатній досвід роботи.

Наше підприємство працює на ринку світлопрозорих конструкцій уже більше десяти років. Сьогодні ми пропонуємо придбати металопластикові конструкції будь-якої складності за доступними цінами, не гаючи свій час на відвідування десятків офісів та вислуховування безлічі непотрібної інформації без жодної конкретики.

Основний принцип нашої роботи – чесність та відкритість. Ми пропонуємо придбати металопластикові вікна в Луцьку, Волинській області чи з доставкою по Україні, детально розібравшись в їх конструкції та відмінностях, використаній фурнітурі та типах склопакетів. Звернувшись до нас, Ви отримаєте найбільш повну професійну консультацію, дізнаєтесь усі характеристики Вашого майбутнього вікна.

ТОВ “Еталон – Луцьк” – ми працюємо для Вас.

 

Контакти

Адреса

м. Луцьк, вул. Глушець, 49

Графік роботи

Пн 09:00-18:00
Вт 09:00-18:00
Ср 09:00-18:00
Чт 09:00-18:00
Пт 09:00-18:00
СБ 09:30-13:00
Нд – (Вихідний)

Телефон :
(099) 277-83-76,
(068) 104-15-17,
(050) 686-65-06,
(067) 361-51-48

Email:
etalonplastlutsk@gmail.com

Дилери і представники

Шацький район – Володимир  0977016009
смт. Олика –Анатолій  0964754600
м. Рожище –Сергій  0660952160