Металочерепиця на сайт

Вибір покрівельного матеріалу досить складне завдання, адже необхідно враховувати багато різних параметрів, які безпосередньо будуть впливати на майбутній дах і, разом з тим, нам хочеться, що покрівля була надійною, міцною та гарною.

Металочерепиця є одним із найпопулярніших матеріалів для покриття дахів. ЇЇ  зовнішній вигляд повторює малюнок покриття з натуральної черепиці, вирізняється естетичністю та надає довершеності усій будівлі.

Металочерепиця виготовляється у широкій кольоровій гамі з різними типами покриття, а тому кожен забудовник може підібрати саме той колір та малюнок, що найбільше пасуватиме саме для його будинку.

До беззаперечних переваг металочерепиці  слід віднести:

  • Приваблива ціна металочерепиці (є дешевшою в декілька разів від керамічної черепиці);
  • Мала вага покрівельних матеріалів (приблизно 4-5 кг/1 м2, для прикладу вага азбестоцементного шиферу 10-14 кг/1 м2, глиняної черепиці — 35-80 кг/м2). Таким чином велика вага покрівлі вимагає більш міцного фундаменту, стін, стропильної системи, що значно здорожчує саме будівництво. Визначальною вага матеріалу є під час заміни та ремонту старих дахів, оскільки, якщо стропильна система в доброму стані, то її не потрібно замінювати чи зміцнювати, зменшується навантаження на всю конструкцію будівлі.
  • Простота та швидкість монтажу металочерепиці. Дозволяє накривати будівлі із складними архітектурними формами. Інколи навіть не обов’язково демонтувати колишній покрівельний матеріал з руберойду, плоского заліза, бітумної черепиці і тому вони можуть використовуватися як додаткова гідроізоляція.
  • Гарантія на металочерепицю 10-30 років, реальний термін служби 30-50 років, в залежності від товщини сталевого листа та шару цинку, типу та товщини полімерного покриття, механічних пошкоджень, впливу корозійних матеріалів, правильності умов експлуатації та догляду.
  • Широка гамма кольорів ти структури покриттів, архітектурна виразність, естетичний вигляд металочерепиці.
  • Екологічна безпека металочерепиці, практичність і надійність експлуатації.
  • Термостійкість, полімерне покриття витримує температуру від -60 до +120оС, добре витримує сезонні та добові коливання температури.
  • Нарізка металочерепиці за розміроом дозволяє зменшити кількість накладень листів один на одного, а також відходів до мінімуму, що зменшує розхід матеріалу.

Головним недоліком металочерепиці є те, що під час дощів вона створює багато шуму.

Отже, якщо Вам потрібен міцний, надійний, довговічний матеріал з високими експлуатаційними характеристиками і Ви прагнете надати свому будинку естетичного та довершеного вигляду, то металочерепиця саме такий тип покрівлі для даху.

ТОВ «Еталон — Луцьк» пропонує придбати у Луцьку та Волинській області металочерепицю від провідних виробників України, Словаччини, Кореї, Індії, Китаю. Наявність товарів на складі та під замовлення, широка гама кольорів та типів покриття, професійна консультація, доставка — ось далеко не повний перелік аргументів, що говорять на користь нашого підприємства.

ТОВ «Еталон — Луцьк» — ми працюємо для Вас.