Вікна, двері, жалюзі, ворота, ролети, автоматика

(099) 277-83-76

(0332) 78-29-28

etalonplastlutsk@gmail.com

Двері на сайт

Що визначає надійність вхідних дверей?

Зрозуміло, що основною вимогою, яка ставиться до вхідних дверей, є їх зломостійкість та надійність. А виходячи з цього, можна виділити і чотири основних елементи, які відповідають за безпечність вхідних дверей:

  • дверне полотно;
  • коробка;
  • петлі;
  • замки.

Дверне полотно.

У відповідності до загальноприйнятих норм, надійними рахуються двері, у яких товщина зовнішнього листа металу рівна 1,8 мм. або вища. Можливе і зменшення товщини, але за умови, що каркас дверного полотна має ятки не більше 250 кв.см.. І зрозуміло, що у виготовленні дверного полотна повинна використовуватись холоднокатана сталь.

Даним вимогам відповідає продукція більшості сучасних виробників. Лише у виробництві дешевих вхідних дверей, вартість яких є основним фактором, що приваблює покупців, може використовуватись сталь товщиною до 1 мм..

Можливе використання і листів товщиною 3-4 мм. – це збільшить міцність дверей, проте суттєво зросте і вага полотна, що збільшить навантаження на петлі і, в даному випадку, може призвести до зменшення їх ресурсу.

У якості каркасу дверного полотна використовується як гнутий профіль, так і профільна труба різних конфігурацій. Додаткові ребра жорсткості виготовляють з п- чи z- подібного профілів. Також може використовуватись кутник чи полоса. Товщина стінок профілю зазвичай не перевищує 2 мм., а кутника чи полоси – 3 мм. Усім цим вимогам відповідає продукція усіх виробників, вироби яких  пропонує наше підприємство – “Термопласт плюс”, “Berez”, “Laccosta”, “Abwehr”, “Straj”, “Патріот”.

Коробка.

У виготовленні дверної коробки зазввичай використовується метал тієїж товщини, що лицьового листа полотна дверей – 1,5 – 2 мм. Для виготовлення дверної коробки використовують цільногнутий профіль: закритий чи відкритий; профільну трубу чи кутник.

Закритий профіль має найбільшу власну жорсткість і його можна зробити теплим – наповнити мінеральною ватою як і саме дверне полотно. Утеплена дверна коробка найкраще підійде для дверей, що монтуються у приватних будинках та квартирах, що розташовані у будинках де під’їзди не опалюються.

У відкритого профілю також є свої переваги – його можна змонтувати в “обхват” стіни, що забезпечить додатковий моноліт. У деяких випадках використовують подвійну коробку – в ній поєднані різні види профілів.

Петлі.

У виготовленні вхідних дверей використовуються точені петлі. Для їх довготривалої служби та зменшення навантаження використовують підшипники чи кульки з підшипників. Також, для підвищення протизломних характеристик, навпроти кожної з петель на дверне полотно монтується антизріз.

Замкі.

Саме від них залежить стійкість дверей до так званого “інтелектуального” злому (несанкціоноване проникнення за допомогою відмичок чи методом підбору ключів).  Саме такий метод злому найбільш поширений, адже для силового проникнення потрібне використання додаткового обладнання та інструменту, що значно ускладнює весь процес та значно збільшує тривалість несанкціонованих дій.

Для забезпечення більшої надійності усі виробники, продукцію яких пропонує ТОВ “Еталон – Луцьк”, у виробництві дверей використовують два основних типи замків – сувальдний (сейфовий) та стандартний (під циліндр). Також у деяких моделях дверей використовуються замки типу “моноблок” – у одному, збільшеному корпусі замка вмонтовано два механізми різних чи однакових типів.

І саме тому, якщо є можливість купити вхідні металеві двері у Луцьку з більш тонкими комбінаціями металу, то замки повинні бути якісними та надійними.

Для оздоблення вхідних металевих дверей використовують МДФ чи вологостійку фанеру. Використання даних матеріалів обумовлене декількома основними чинниками – міцністю, надійністю та легкістю в обробці. На листі будь-якого матеріалу фрезерують малюнок, а потім поверх наклеюють ПВХ-плівку (двері для внутрішнього використання) чи плівку Vinorit (двері для зовнішнього використання). На даний час ми пропонуємо близько 200-т різноманітних варіантів малюнків, широку гаму кольорів, можливість патинування, художнього фрезерування, а також виготовлення накладок за малюнком замовника.

Звернувшись до ТОВ “Еталон – Луцьк” Ви отримаєте не лише якісну консультацію ти вичерпну інформацію про всі характеристики обраних дверей, а й якісний та надійний сервіс – доставка, монтаж, гарантійне та сервісне обслуговування.

З більш детальними характеристиками та модельним рядом вхідних металевих дверей у Луцьку Ви можете ознайомитись, перейшовши у вкладку “Каталоги”.

ТОВ “Еталон – Луцьк” – ми працюємо для Вас.

Контакти

Адреса

м. Луцьк, вул. Глушець, 49

Графік роботи

Пн 09:00-18:00
Вт 09:00-18:00
Ср 09:00-18:00
Чт 09:00-18:00
Пт 09:00-18:00
СБ 09:30-13:00
Нд – (Вихідний)

Телефон :
(099) 277-83-76,
(068) 104-15-17,
(050) 686-65-06,
(067) 361-51-48

Email:
etalonplastlutsk@gmail.com

Дилери і представники

Шацький район – Володимир  0977016009
смт. Олика –Анатолій  0964754600
м. Рожище –Сергій  0660952160