Вікна, двері, жалюзі, ворота, ролети, автоматика

(099) 277-83-76

(0332) 78-29-28

etalonplastlutsk@gmail.com

 

Справжній захист та розподіл внутрішнього простору приміщень став іншим, ніж багато років тому, а вимоги до тих чи інших виробів стрімко змінюються. Не оминуло це і вхідних та міжкімнатних дверей.

Всі точно знають, хто винайшов електричну лампочку чи ліфт, проте навряд чи хтось може сказати, коли ми стали на шлях прогресу у захисті свого помешкання чи зонування простору у ньому.

Часи минають, проте саме дверні полотна були та залишаються відображенням захисту нашого помешкання. Просто в наш час до їх основного завдання додається багато інших функціональних навантажень. В результаті цього, для придбання вхідних металевих чи міжкімнатних дверей у Луцьку, Ковелі, Горохові, Маневичах чи Волинській області, а також з доставкою по Україні, Вам доведеться поміркувати над їх основним завданням та підібрати двері, що відповідатимуть усім Вашим вимогам та побажанням, матимуть певні параметри та технічні характеристики.

Адже навіть звичайні вхідні металеві двері, які стали класикою жанру, мають надзвичайно широкий діапазон характеристик. До їх основної функції – захисту, додалась естетична склладова та приховані від очей можливості. На нашому підприємстві Ви маєте змогу придбати різні моделі дверей, від економ сегменту до класу еліт та преміум з урахуванням усіх важливих характеристик. А елементи декоративного оздоблення, з появою інноваційних технологій та матеріалів, стали значно доступнішими.

Колись моделі дверей з масиву дуба були найбільш доступним варіантом захисту, проте в наші дні вони залишились доступними лише для заможних власників нерухомості. А з появою у їх виробництві екзотичних порід деревини – кедру, палісандру та ін., вони набули ще вищого статусу.

Всі великі виробники працюють у напрямку інновацій та пропонують споживачам різноманітні моделі дверей. Зараз вони пропонують шпоновані моделі – основа дверей виготовлена з масиву сосни, а зверху покривається тонким шаром деревини дорогоцінних порід. При неперевершеному зовнішньому вигляді, термін їх служби не відрізняється від масиву, а за ціною вони дешевші від дверей з масиву дубу.

Всі дверні полотна, що пропонує наше підприємство, повинні відповідати цілому ряду вимог власників нерухомості, які ми враховуємо, пропонуючи вхідні чи міжкімнатні двері у Луцьку та Волинській області.

Ми пропонуємо двері, що забезпечують:

  • екологічність;
  • практичність;
  • тепло, шумо та вологоізоляцію ( ступінь залежить від типу обраної моделі та конструкції);
  • зниження витрат на підтримання мікроклімату у приміщенні;
  • допомагають у створенні єдиного стилю Вашого помешкання;
  • мають відмінну якість, перевірену часом та тривалий термін експлуатації.

Вхідні металеві двері, що мають продуману конструкцію (металеві листи різної товщини з однієї чи двох сторін полотна, в залежності від моделі; цільногнуту коробку без зварних швів, для забезпечення її міцності; антизрізи, що запобігають проникненню в приміщення при зрізанні завісів) забезпечать Вам:

  • високу механічну стійкість;
  • відмінні тепло та звукоізоляційні властивості;
  • високу ступінь захисту від проникнення;
  • додаткові корисні властивості – утеплення, надійні замки, протипожежний захист та інші.

Всі вироби, що пропонує наше підприємство, відповідають усім заявлени та зазначеним характеристикам та виконують повний спектр покладених на них функцій. Вам залишається лише вибрати за каталогами ту чи іншу модель вхідних чи міжкімнатних дверей, що буде відповідати параметрам пройому, стилю, дизайну, кольору, фактурі, способу монтажу та іншим вимогам, що висуваються до того чи іншого виробу. Все інше ми візьмемо на себе – консультації, доставку, монтаж, гарантійне та сервісне обслуговування.

Вирішили придбати вхідні металеві двері, міжкімнатні двері у Луцьку, Ковелі, Нововолинську, Любомлі чи Волинській області? Звертайтесь до нашого підприємства і ми допоможемо з вибором, запропонуємо оптимальне співвідношення “ціна – якість”, підберемо фурнітуру та виконаємо усі необхідні роботи для того, щоб Ваші двері стали окрасою оселі чи приміщення та служили надійно та довго.

ПП “Еталон-Пласт Луцьк” – ми працюємо для Вас

Контакти

Адреса

м. Луцьк, вул. Глушець, 49

Графік роботи

Пн 09:00-18:00
Вт 09:00-18:00
Ср 09:00-18:00
Чт 09:00-18:00
Пт 09:00-18:00
СБ 09:30-13:00
Нд – (Вихідний)

Телефон :
(099) 277-83-76,
(068) 104-15-17,
(050) 686-65-06,
(067) 361-51-48

Email:
etalonplastlutsk@gmail.com

Дилери і представники

Шацький район – Володимир  0977016009
смт. Олика –Анатолій  0964754600
м. Рожище –Сергій  0660952160