foto10

Ми намагаємось йти в ногу з часом і розуміємо, що однією з основ сучасного будівництва є конструкції з алюмінієвих профілів.

Конструкції з алюмінієвих профілів міцні, екологічно чисті, безпечні та зручні у експлуатації.

Завдяки сучасним розробкам, світлопрозорі конструкції з алюмінієвих профілів володіють високим рівне звуко- та теплоізоляції. До безперечних переваг даного матеріалу слід віднести те, що такі конструкції мають незначну вагу, а за допомогою алюмінієвих профілів можна виготовити світлопрозорі конструкції будь-якої конфігурації та складності. Використання алюмінієвих профілів дозволяє втіли у життя найсміливіші та неординарні дизайнерські рішення.

Спектр застосування алюмінієвих світлопрозорих конструкцій є досить широким — обробка фасадів і вітражів різноманітних споруд, встановлення інтер’єрних перегородок, виготовлення дверних та віконних блоків, а також засклення балконів, лоджий, терас, теплиць та зимових садів.

Вцілому, всі скляні конструкції з алюмінію умовно можна розділити на віконно-дверні та фасадно-купольні.

Фасадно-купольні бувають класичними — це опорно-рігельна чи стоєво-рігельна конструкція зі структурним чи напівструктурним заскленням. Фасадні конструкції використовують при будівництві навісних стін,світлопрозорих дахів, куполів, зимових садів та ін..

Віконно-дверні конструкції (вікна, двері) можуть бути як холодними конструкціями без термомоста, так і теплими — між двома профілями з алюмінію вставляється профіль з поліаміду чи поліуретану, що складають цільну систему, наприклад дверну.

Холодні вироби використовуються там, де немає жорстких вимог щодо теплозбереження — внутрішні двері, вікна, інтер’єрні перегородки, вітражі.

Теплі конструкції, навпаки, використовуються там, де є необхідність збереження тепла — зовнішні вікна, двері, лоджії, фасадні конструкції.

На даний час ми пропонуємо виготовлення різноманітних конструкцій з алюмінієвих профілів — вікон, дверей, балконних блоків. Також займаємось монтажем алюмінієвих фасадів та інших конструкцій. Розвиток будівельного ринку на новітніх напрямків будівництва змушує і нас до всебічного і якісного розвитку.

ТОВ «Еталон — Луцьк» — ми працюємо для Вас.

 

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *